IMG-20160504-WA0011
IMG-20160504-WA0011

press to zoom
20151112_094310
20151112_094310

press to zoom
20151111_144900
20151111_144900

press to zoom
IMG-20160504-WA0011
IMG-20160504-WA0011

press to zoom
1/21
צרו קשר
מפת האזור
מסלול מסע
מועדי יציאה

טנזניה
 ספארי אל לב הסוואנות

ספארי חלומות לטנזניה, שהתברכה בשלושה מפלאי עולם הטבע. ננוע בתוך מרחבי סוואנה אינסופיים, נרד ללוע הכבוי של הקלדרה השלמה הגדולה בעולם, במכתש הנגורונגורו, לאורך נהרות, אגמים, והרי געש, לביקור בבתי הגידול העשירים ביותר בעולם בבעלי חיים מכל הקבוצות והמינים.
 
טורפים רבים ובהם אריות, צ'יטות, נמרים וצבועים חיים לצד אלפי אוכלי עשב- גנו, זברות, תאו, ג'ירפות וכמובן פילים השועטים בעדרים גדולים במרחבי העשב של הסרנגטי.  נרחיק עד אגם אייסי לבקר את השבטים הנידחים והנדירים ביותר ביבשת, נצא לצוד עם בני שבט ההדזבה,  נבקר את שבטי הדטוגה והמסאיים , כמו גם בבית ספר מקומי.
ספארי בשמורות הטבע של טנזניה הוא חוויה חד פעמית בתוך עולם הולך ונעלם. מראות הבראשית, לצד רמת האירוח הגבוהה בלודג'ים בתוך השמורות עצמן, ומגוון בעלי החיים המהלכים בסביבתם הטבעית, הופכים את הביקור בטנזניה, לחוויה של "פעם בחיים".
ספארי ברכבי 4X4 עם גג נפתח *  ב"פלא השמיני" של העולם- שמורת  נגורונגורו. * בשמורת הסרנגטי העשירה בעולם בבע"ח *  *בשמורת אגם מנייארה *ביקורים אצל שבטי ההדזבה, דטוגה והמסאי ובבית ספר מקומי* ביקור במטעי קפה 
 
 
טיסה  ישירה לקילימנג'רו * טיסת פנים משמורת הסרנגטי לארושה  * מים מינרלים במהלך כל הטיול * קבוצה קטנה ואיכותית עם מפגש וארוחת ערב מקדימה בביתה של רוית נאור.
טנזניה - מבט מהאוויר
7 ימים/ 6 לילות

מסלול הטיול:

ש  טיסה ת"א,  קילימנג'רו,  ארושה
נפגש בנתב"ג ונצא בטיסה ישירה אל נמל התעופה הבינלאומי קילימנג'רו שבצפון טנזניה. עם הנחיתה ימתינו לנו הג'יפים שילוו אותנו לאורך כל המסע. ניסע לאורך הכפרים והשווקים עד ללודג' הנמצא באזור ארושה.

 
*לינה וארוחת ערב בלודג' LAKE DULUTI SERENA*
יום א' / שמורת אגם מניירה

לאחר ארוחת הבוקר והתארגנות קצרה, "נעלה" על רכבי השטח ונצא אל שמורת אגם מניירה (Manyara) הממוקמת למרגלות מצוק וידועה במגוון בעלי הכנף החיים בה. אחד המקומות הבודדים בהם נוכל לצפות באריות המטפסים ונחים על עצים, להקות פלמינגו, קופים ועשרות היפופוטמים הרובצים באגם 
נעבור ללודג' לארוחת ערב ולינה הממוקם בסמוך לשמורה. 


יום ב' / לוע הנגורונגורו

לאחר ארוחת הבוקר נרד לתוך הלוע המפורסם של מכתש הנגורונגורו, הקלדרה השלמה הגדולה בעולם, אחד משמונת פלאי עולם הטבע. הלוע הכבוי ששטחו 100 קמ"ר מכיל סוואנה, חורש, יער שיטים, יער גשם הררי, ימה וביצות, כל זאת בתוך הקלדרה הגעשית המושלמת הזו. כ- 25,000 בעלי חיים גדולים המייצגים חתך של רוב מיני בעלי החיים הקיימים במזרח אפריקה. סגורים על ידי קירות המכתש התלולים, המתנשאים לגובה 600 מטר. במהלך היום תשולב ארוחת צהריים בסגנון פיקניק בתוך המכתש. המכתש מפורסם באוכלוסיית הקרנפים השחורים שבו, אולי המקום האחרון באפריקה בו ניתן כמעט להבטיח תצפית בבעל חיים נדיר זה. בנוסף מפורסם המכתש באוכלוסיית האריות והצבועים המנומרים הצפופה בעולם. לקראת הערב נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.
 
 
יום ג' /  - שמורת אגם אייסי

עם שחר ניסע לאחד האזורים היותר נידחים בטנזניה - אגם אייסי (Eyasi). כאן חיים מזה אלפי שנים בני שבט ההדזבה  ציידים - לקטים המשמרים את מסורתם העתיקה. נבקר בכפרם ונלווה אותם עם יציאתם למסע הציד היומי שלהם, נלמד כיצד להשתמש בכלי הצייד שלהם ונמשיך אל כפרם של בני הדטוגה. אנשי השבט הם נוודים למחצה וידועים כחרשי ברזל הלובשים בגדי עור מסורתיים. בתום הביקור, במידת האפשר נעצור לביקור גם בבית ספר מקומי ולאחריו נחזור אל מלוננו לארוחת ערב ולינה.
 
 
יום ד' / שבט המסאי, אזור הסרנגטי

הבוקר בדרכנו אל אחת השמורות היפות בעולם, הסרנגטי,  נעצור לביקור בכפר של בני שבט המסאי. נתארח בכפרם, נצפה בריקוד הקפיצות ובשירים של בני השבט, נבקר בביתם, ובבית הספר הקטן הסמוך לכפר ובדרכנו אל הלודג', הממוקם בלב השמורה, נחלוף על פני עדרים של מבחר בעלי חיים החיים באזור הסרנגטי: מעדרי הגנו והזברות ועד ללהקות הטורפים של אריות וצבועים. 
ארוחת ערב ולינה.
 
יום ה' / שמורת הסרנגטי

אנו בדרכנו במרחבי מישורי העשב האין סופיים אל שמורת סרנגטי (Serengeti National Park),  הידועה כבית הגידול העשיר ביותר בעולם בבעלי חיים. בשמורה הענקית, נבלה את היומיים הקרובים. כאן נוכל לראות טורפים- ונטרפים, צדים וניצודים,  החיים זה לצד זה במישורים האינסופיים של הסרנגטי. נראה מקרוב את אחד המחזות המדהימים ביותר ששרדו בכדור הארץ – הנדידה הגדולה. עדרי ענק של כמיליון וחצי גנו, מלווים במאות זברות, אנטילופות, צבאים ומיני עופות דורסים ואחרים האוכלים ונאכלים על ידי אריות, נמרים, ברדלסים וצבועים. מדי שנה מתרכזים במישורי העשב בדרום הסרנגטי  בכדי ליהנות מן הצמחייה הרעננה שהביאו הגשמים.  נחזור למלון לארוחת ערב ולינה.    
 
 
יום ו'-ש' / - שמורת הסרנגטי
אנו בדרכנו במרחבי מישורי העשב האין סופיים אל שמורת סרנגטי (Serengeti National Park),  הידועה כבית הגידול העשיר ביותר בעולם בבעלי חיים. בשמורה הענקית, נבלה את היומיים הקרובים. כאן נוכל לראות טורפים- ונטרפים, צדים וניצודים,  החיים זה לצד זה במישורים האינסופיים של הסרנגטי. נראה מקרוב את אחד המחזות המדהימים ביותר ששרדו בכדור הארץ – הנדידה הגדולה. עדרי ענק של כמיליון וחצי גנו, מלווים במאות זברות, אנטילופות, צבאים ומיני עופות דורסים ואחרים האוכלים ונאכלים על ידי אריות, נמרים, ברדלסים וצבועים. מדי שנה מתרכזים במישורי העשב בדרום הסרנגטי  בכדי ליהנות מן הצמחייה הרעננה שהביאו הגשמים.

חזור ללודג' הממוקם בלב הסרנגטי לארוחת ערב ולינה  

יום א' שמורת הסרנגטי,  טיסת פנים לארושה, תל אביב

לאחר ארוחת בוקר נצא לנסיעה האחרונה שלנו במרחבי הסרנגטי הקסומים עד לשדה התעופה הנמצא בליבה של השמורה. נצא בטיסה שהיא חוויה בפני עצמה, שכן המטוס חולף בדרכו על פני מרחבי הסרנגטי ומכתש הנגורונגורו לכוון בירת צפון טנזניה ארושה ((Arusha.   עם הנחיתה העברה להתרעננות  ונערוך ארוחת צהרים/ערב מסכמת לטיול וחוויה בלתי נשכחת.    ניסע לשדה התעופה הבינלאומי קילימנג'רו לטיסה ישירה לתל אביב.

 
 
 
 
מועדי יציאה קרובים  פסח 2023
מפת האיזור